Opera Mini

Opera Mini dla Symbian

Idealna przeglądarka mobilna dla telefonów Symbian

Opera Mini to darmowy program zmieniający mobilny Internet w... normalny Internet. Dzięki tej przeglądarce, przy pomocy telefonu można oglądać wszystkie witryny, także te z wideo, prawie identycznie jak na monitorze komputera.Opera Mini dodatkowo... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Szybkość
  • Funkcja "turbo"
  • Ładny interfejs

Wady

  • Nie znaleziono

Doskonały
9

Opera Mini to darmowy program zmieniający mobilny Internet w... normalny Internet. Dzięki tej przeglądarce, przy pomocy telefonu można oglądać wszystkie witryny, także te z wideo, prawie identycznie jak na monitorze komputera.

Opera Mini dodatkowo sprawia, że przeglądanie Sieci przez połączenie komórkowe jest zadziwiająco szybkie. To dzięki specjalnej technologii - oglądane przez nas strony są po drodze odchudzane na serwerach Opery. Przeglądarka obsługuje też szyfrowanie SSL oraz pozwala na subskrybowanie kanałów RSS.

Opera Mini w wersji 6 ma odświeżony wygląd. Przeglądarka oferuje bardzo wygodną obsługę wyświetlania stron w kartach. Opera Mini obsługuje też znaną z dużej Opery funkcję Speed Dial - po otwarciu nowej karty, w Opera Mini wyświetlają się przyciski z miniaturami stron, które ostatnio najczęściej oglądaliśmy.

Czytanie stron internetowych za pośrednictwem Opera Mini jest nie tylko szybkie, ale też wygodne. Opera Mini ma inteligentną funkcję zoom, pozwalając wygodnie i płynnie powiększać czcionkę oraz wybierać oglądany obszar strony. Opera Mini obsługuje także panoramiczny tryb wyświetlania. Dodatkowym ułatwieniem jest ulepszony w Opera Mini 6 panel nawigacji przeglądarki. Pozwala on na wygodne przewijanie stron, niezależnie od możliwości aparatu. Opera Mini zadziała na prawie każdym współczesnym telefonie, który obsługuje Java Virtual Machine.

Pobierz Opera Mini i ciesz się doskonałą przeglądarką internetową w telefonie. Zapewnia ona bardzo szybkie i wygodne przeglądanie Internetu na ekranie telefonu komórkowego.

Najczęściej pobierane Przeglądarki na symbian

Opera Mini

Download

Opera Mini (Symbian^1, ^3, Anna, Belle) 7.1.32453

Opinie użytkowników o Opera Mini

  • według Anonymous

    nieudana.. Mam Operę Mini 7.0 38185. Aplikacja nieudana. Często nie można załadować stron. Starsze wersje Opery Mini działają bez zarzu Więcej

  • według Anonymous

    BUBEL. Mam Operę Mini 7.0 wersja 38185. Aplikacja całkowicie nieudana. Kilka dni pracuje normalnie, potem nie można załadować / nie moż Więcej

Sponsorowany×