Opera Mini

Opera Mini (Symbian^1, ^3, Anna, Belle) 7.1.32453

Idealna przeglądarka mobilna dla telefonów Symbian

Zalety

 • Szybkość
 • Funkcja "turbo"
 • Ładny interfejs

Wady

 • Nie znaleziono

Doskonały
9

Opera Mini to darmowy program zmieniający mobilny Internet w... normalny Internet. Dzięki tej przeglądarce, przy pomocy telefonu można oglądać wszystkie witryny, także te z wideo, prawie identycznie jak na monitorze komputera.

Opera Mini dodatkowo sprawia, że przeglądanie Sieci przez połączenie komórkowe jest zadziwiająco szybkie. To dzięki specjalnej technologii - oglądane przez nas strony są po drodze odchudzane na serwerach Opery. Przeglądarka obsługuje też szyfrowanie SSL oraz pozwala na subskrybowanie kanałów RSS.

Opera Mini w wersji 6 ma odświeżony wygląd. Przeglądarka oferuje bardzo wygodną obsługę wyświetlania stron w kartach. Opera Mini obsługuje też znaną z dużej Opery funkcję Speed Dial - po otwarciu nowej karty, w Opera Mini wyświetlają się przyciski z miniaturami stron, które ostatnio najczęściej oglądaliśmy.

Czytanie stron internetowych za pośrednictwem Opera Mini jest nie tylko szybkie, ale też wygodne. Opera Mini ma inteligentną funkcję zoom, pozwalając wygodnie i płynnie powiększać czcionkę oraz wybierać oglądany obszar strony. Opera Mini obsługuje także panoramiczny tryb wyświetlania. Dodatkowym ułatwieniem jest ulepszony w Opera Mini 6 panel nawigacji przeglądarki. Pozwala on na wygodne przewijanie stron, niezależnie od możliwości aparatu. Opera Mini zadziała na prawie każdym współczesnym telefonie, który obsługuje Java Virtual Machine.

Pobierz Opera Mini i ciesz się doskonałą przeglądarką internetową w telefonie. Zapewnia ona bardzo szybkie i wygodne przeglądanie Internetu na ekranie telefonu komórkowego.

Opera Mini

Download

Opera Mini (Symbian^1, ^3, Anna, Belle) 7.1.32453

Opinie użytkowników o Opera Mini

 • według Anonymous

  nieudana..
  Mam Operę Mini 7.0 38185. Aplikacja nieudana. Często nie można załadować stron. Starsze wersje Opery...   Więcej

 • według Anonymous

  BUBEL.
  Mam Operę Mini 7.0 wersja 38185. Aplikacja całkowicie nieudana. Kilka dni pracuje normalnie, potem nie mo...   Więcej

Sponsorowany×