Reklama

Opera Browser: Fast Private APK dla Android

 • Darmowa

 • Po Polski
 • V 65.2.3381.61420
 • 4.1

  (1162)
 • Status APK

Doświadczenie desktopowej Opery na Androidzie

Opera Mobile to darmowa przeglądarka internetowa. Jak każda przeglądarka mobilna, stara się przybliżyć pełnowymiarową sieć na ekrany naszych telefonów.

Interfejs Opery Mobile jest bardzo przejrzysty i funkcjonalny. Strona startowa to Speed Dial - dziewięć okienek z miniaturami ulubionych stron. Szczególnie dobrze rozwiązano kwestię otwierania i przełączania się między wieloma kartami. Wygląda to niemal tak jak w desktopowej Operze. Opera Mobile na platformę Android jest dobrze przystosowana do obsługi ekranu dotykowego.

Z "dorosłej" wersji Opery wzięto również usługę Opera Link, czyli synchronizację zakładek. Opera Mobile dla systemu Android posiada również opcje zarządzania prywatnością, obsługuje ciasteczka i posiada tryb pełnoekranowy. Co szczególnie ważne, obsługuje technologię Adobe Flash. Jeśli zależy nam na szybszym ładowaniu stron lub zmniejszeniu pobierania danych, możemy skorzystać z opcji Opera Turbo, czyli kompresji danych przez serwery Opery.

Opera Mobile na Android to bardzo dobra przeglądarka internetowa, choć nie pozbawiona wad. Warto ją pobrać i sprawdzić jak sprawuje się na danym hardware i Android software.

Szybki dostęp do ulubionych stron i mniejsze zużycie transferu

Korzystaj z najlepszej przeglądarki mobilnej na Androida. Opera świetnie wygląda, wczytuje strony niesamowicie szybko i dba o Twoje bezpieczeństwo w internecie. Pozwól sobie na więcej dzięki Operze na Androida.

 

Najważniejsze funkcje

- Kompresja wideo: oglądaj filmy na swoim urządzeniu przenośnym, gdy masz na to ochotę, zużywając mniej transferu. Włącz kompresję wideo w ustawieniach oszczędzania transferu, by zapobiegać przerywaniu odtwarzania filmów.

- Dodaj do ekranu głównego: dodaj dowolną witrynę bezpośrednio do ekranu głównego, by mieć jeszcze szybszy dostęp do ulubionych stron. Niektóre z nich, takie jak twitter.com, będą nawet działać jak aplikacje.

- Wymuszanie zmiany powiększenia na dowolnej stronie: możesz teraz wymusić zmianę powiększenia na dowolnej stronie. Po prostu przejdź do ustawień i zaznacz opcję „Wymuszaj zmianę powiększenia”.

- Synchronizacja: synchronizuj elementy szybkiego wybierania, karty, zakładki i historię fraz wpisanych na telefonie ze wszystkimi urządzeniami. Zabranie ze sobą wszystkiego, co Cię bawi lub interesuje, nigdy nie było tak łatwe.

 

Inne ciekawe funkcje

- Bądź w kontakcie: nasz tryb oszczędzania transferu obsługiwany przez serwery Opery pozwala szybciej przeglądać internet, nawet w wolnych lub zatłoczonych sieciach. Jeśli masz ograniczony pakiet danych, możesz pobrać więcej treści bez przekraczania limitów.

- Ochrona prywatności: użyj prywatnych kart Opery, by przejść w dowolne miejsce internetu bez pozostawiania śladu na urządzeniu.

- Bądź na bieżąco: funkcja Odkrywaj pozwala oglądać bezpośrednio w przeglądarce najnowsze wiadomości, wyniki sportowe i inne materiały z czołowych czasopism i gazet na świecie.

 

Wskazówki dotyczące nawigacji

- Przeciągnij, by odświeżyć: przeciągnij dowolną stronę w dół, by ją odświeżyć.

- Natychmiastowe wyszukiwanie, z dowolnego miejsca: dzięki Operze wyszukiwanie jest jeszcze łatwiejsze. W zależności od urządzenia wystarczy albo przesunąć palcem od dolnej krawędzi ekranu w dowolnej aplikacji, albo przytrzymać naciśnięty przycisk główny, by szybko wyszukać coś w internecie przy użyciu Opery.

- Organizacja ulubionych stron: dzięki Szybkiemu wybieraniu Twoje ulubione witryny są dostępne na wyciągnięcie ręki. By dodać stronę do zakładek lub Szybkiego wybierania, wystarczy podczas jej przeglądania kliknąć symbol + i wybrać „Szybkie wybieranie”.

Zalety

 • Przyjazny interfejs
 • Doświadcenie desktopowej Opery w komórce
 • Obsługa Flash, Opera Link i Opera Turbo

Wady

 • Nic szczególnego

Jest równiez dostepny na inne platformy

Program jest dostępny w innych językach


Opera Browser: Fast Private APK dla Android

 • Darmowa

 • Po Polski
 • V 65.2.3381.61420
 • 4.1

  (1162)
 • Status APK

Opinie użytkowników o Opera Browser: Fast Private

Czy próbowałeś Opera Browser: Fast Private? Bądź pierwszy zostawić swoją opinię!


Reklama

Przeglądaj aplikacje

Reklama

Reklama

Przepisy dotyczące korzystania z tego oprogramowania różnią się w zależności od kraju. Nie zachęcamy do korzystania z tego programu ani nie akceptujemy go, jeśli narusza on prawo.